Turpinājumā aprakstīta interneta vietnes Gamemarket.lv privātuma politika.

Juridiskā informācija

Personas datu apstrādi interneta vietnē https://gamemarket.lv veic tās īpašnieks SIA Bmarket vienotās reģistrācijas Nr. 40203152741, Juridiskā adrese: Tirgus iela 9, Ventspils, LV-3601, Latvija, E-pasts: info@gamemarket.lv.

Personas datu izmantošana

Interneta vietnes https://gamemarket.lv izmantošanas laikā var tikt saņemta arī tāda klienta informācija, kas satur personas datus, kas ļauj identicēt personu. Personas dati var tikt iegūti tiešā veidā tos ievadot klientam pirkuma apmaksas laikā (piemēram, vārds, uzvārds, piegādes adrese un tālruņa numurs), kā arī izmantojot sīkdatnes.

Interneta vietne https://gamemarket.lv nodrošina tās Pircēju personas datu aizsardzību un drošību, to neizplatīšanu trešajām personām, tiktāl, ciktāl to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi Latvijas Republikas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

Personas datu izmantošanas mērķi:

  • Klienta identificēšanai;
  • Piegādes nodrošināšanai;
  • Norēķinu apstrādei un administrēšanai;
  • Mājaslapas darbības pilnveidei un uzturēšanai;
  • Līguma saistību izpildei ar personas datu subjektu.

Klientam ir tiesības saņemt informāciju saistībā ar viņa datu apstrādi, pārliecināties par savu datu pareizumu, kā arī pieprasīt veikt to papildināšanu, labošanu vai dzēšanu. Pircēju personas dati tiks glabāti ne ilgāk, kā to nosaka normatīvo aktu prasības.

https://gamemarket.lv veic nepieciešamās darbības, lai aizsargātu personas datus no nesankcionētas vai nelikumīgas piekļuves, pārveidošanas, izplatīšanas vai iznīcināšanas. Izmantojam šifrētu piekļuvi, lai pieeja personas datiem tiktu izmantota tikai gadījumos, kad tas ir tiešām nepieciešams.

Sīkdatnes un to izmantošana

Atsevišķos gadījumos https://gamemarket.lv var izmantot sīkdatnes, lai uzlabotu pakalpojuma lietojamību. Ja nevēlaties, lai Jūsu ierīce saņem sīkdatnes, Jums jāveic attiecīgas izmaiņās savas pārlūkprogrammas iestatījumos. Sīkdatne ir tīmekļa servera nosūtīta datne, kas tiek saglabāta lietotāja datorā, lai ar tās palīdzību iespējams varētu identificēt klientu. Lai uzlabotu mūsu elektroniskā pakalpojuma lietojamības pieredzi mēs izmantojam tādus rīkus kā “Google Analytics”, “Google Tag Manager”, “Facebook Pixel”. Ar katra vietnes apmeklētāja sniegtā piekrišana sīkdatņu apstrādei, tiek saglabāta ar sīkdatnes palīdzību. Vietnes lietotājam ir tiesības jebkurā brīdī dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes. Vietnes lietotājam ir tiesības savā ierīcē izmantot programmatūru, kas bloķē sīkdatņu izmantošanu. Vienlaikus, lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos bilesutirgus.lv neuzņemas atbildību par lietojamības pieredzi, jo atsevišķi vietnes elementi var pilnībā nefunkcionēt. Jebkuram interneta lietotājam ir tiesības liegt savu datu uzkrāšanu “Google Analytics” pakalpojumā. Tas iespējams lejuplādējot “Google Analytics” un veicot attiecīgas atzīmes.