Sporta videospēles ar lielisku atlaidi

Gamemarket.lv piedāvā iegādāties pārbaudītas lietotas videospēles. Īpaši pieprasīta videospēļu tirgū vienmēr ir bijusi sporta spēļu kategorija, tāpēc arī šīs kategorijas spēles ir plaši pieejamas mūsu veikalā.

Ņemot vērā faktu, ka sporta videospēļu cenas ir ļoti mainīgas – to tiešā veidā ietekmē tas, ka katru gadu šīm spēlēm iznāk jaunas versijas, attiecīgi samazinot cenas iepriekšējo gadu izlaidumiem, mūsu veikalā neturām makslīgi augstu uzcenojumu iepriekšējo gadu sporta videospēlēm.

Šī iemesla dēļ pie mums vienmēr atradīsi, piemēram FIFA 20 vai NBA 2k20 spēles par labākajām cenām Latvijā. Spēles pieejamas gan PS4, gan Xbox one spēļu konsolēm.

Mazlietotas PS4 un Xbox one spēles

Darbību uzsācis interneta veikals Gamemarket.lv, kas piedāvā klientiem iegādāties pārbaudītas mazlietotas videospēles. Spēles pieejams kā Playstation tā Xbox spēļu konsolēm.

Katra pārdošanā ievietotā videospēle ir pārbaudīta, tāpēc esam droši, ka pat neskatoties uz faktu, ka spēļu diski iepriekš jau ir bijuši lietoti, tie darbojas. Vienlaikus šī ir lieliska iespēja iegādāties videospēles par krienti lētākām cenām kā citos veikalos.

Jums vairs nav jāmeklē spēles pa kaktiem vai apšaubāmiem sludinājumiem, tagad ir iespēja tās iegādāties droši un ērti.

Visas pārdošanā ievietotās spēles ir mums uz vietas un pieejamas uzreiz. Piegādes nodrošinām uz pakomātiem visā Latvijā. Preces tiek nosūtas tajā pat dienā, kad veikta pirkuma apmaksa.